úterý 15. listopadu 2016

Levné nákupy | Geek

Vyplatí se nákupy z Číny na internetu? 
Je kvalita srovnatelná s cenou? Horší nebo lepší než byste čekali? 
Dorazí výrobek v pořádku a shoduje se s uvedeným obrázkem? 

Na tyto otázky se ptá asi každý, kdo přemýšlí, zda je dobré zkusit nakoupit něco na Geeku, Wish nebo třeba i na Aliexpressu. A já tu na ně mám odpověď:

Takové nákupy se vyplatí v případě, že je u produktu hodnocení a je hodnocen velmi pozitivně. Někdo dává k hodnocení i vlastní fotografie, ty rozhodně stojí za nahlédnutí.
Pokud jde o kvalitu, i ta se dá dobře rozpoznat podle hodnocení. Má-li produkt 4-5 hvězdiček, pravděpodobně bude kvalita dobrá a na výrobku několikanásobně ušetříte, než kdyby jste si ho kupovali zde v ČR v kamenných prodejnách. Pokud má ale produkt 1-2 hvězdičky, už to pochopitelně nebude dobrý výrobek. A co mám dělat, když má produkt 3 hvězdičky? V takovém případě je hodnocení opravdu smíšené a co člověk - to názor. Vyplatí se to? Tady nikdo poradit nemůže, zde je to prostě risk, který je někdy zisk... Ale také to může totální propadák.

A já tady pro vás mám video z jednoho z mých nákupů na Geeku. Jedná se převážně o oblečení. Nejprve uvidíte obrázek, jak výrobek prezentují v obchodě a dále v tom stejném výrobku uvidíte mě. Přeji příjemnou podívanou a hodně štěstí při nakupování z Číny.


2 komentáře:

  1. Neviem,kde je problém,tovar my mal prísť do 2.11.2018,dneska je 15.11.2018 a tovar nedošiel,kde sa mám obrátiť?


    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Zdravím, v historii objednávek si daný produkt najdi, tam je možnost ohodnotit objednávku. Vždy se tam ptají na pár údajů a to zda produkt dorazil v pořádku a jak s ním jsi spokojená. To určitě udělej, na geeku je možnost psát ve svém rodném jazyce, tudíž by to neměl být problém. Za pár dní přijde odpověď s vyrozuměním, zpravidla pošlou do deseti dnů peníze zpět na účet ;)

      Vymazat